manazerske-aktovky-antorini
Manažerské aktovky Antorini

Pokud bychom mohli o nějaké značce pánských aktovek říci, že jsou prestižní a výrazným způsobem posiluje osobnost svého nositele, pak by to zcela jistě byla značka ANTORINI. Luxusní značka, která vstoupila na český trh teprve nedávno, vyhledávaná především business veřejností a top manažery.

ANTORINI patří mezi uznávané světové značky, nositele ANTORINI doplňků najdeme napříč společenským spektrem, od světových politiků, vědců a jiných osobností až po milovníky luxusní módy.

Výjimečnost vysoké prestiže značky ANTORINI je nepochybná. O to více je nám ctí, že značky takové úrovně můžeme nabídnout i českým a slovenským osobnostem.

manazerske-aktovky
Manažerské aktovky

Klasická kolekce vysoce kvalitních kožených aktovek patří neodmyslitelně k pánským doplňkům vrcholových manažerů a významných osobností.

Nová kolekce prestižních pánských aktovek

Nová kolekce aktovek je vyrobena z prvotřídní kůže s nádhernou úpravou na dotek. Zahrnuje business tašky, portfolia, aktovky a další doplňky v barevných provedeních: černé, hnědé, tmavě modré a dalších.

panske-kozene-aktovky-antorini
Pánské kožené aktovky Antorini

Luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu. Kolekce je příkladem prvotřídní ruční práce italských mistrů.

Doplňky z nové kolekce jsou vyrobeny dle nejvyšších standardů. Antorini je jednou z mála světových značek, jejíž aktovky jsou vyrobeny z přírodních materiálů nejvyšší kvality výhradně v Itálii, a to tradičním italským ručním zpracováním.

Novou kolekci pánských aktovek a doplňků Antorini zakoupíte v luxusním butiku Antorini.cz.

Manažerské dárky

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.